Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Vandens parkas Druskininkų bendruomenei ir kurorto svečiams dovanoja įspūdingą karališką Kalėdų eglę

druskininkaiŠiais metais Druskininkus pelnytai galima vadinti Kalėdų sostine: jau netrukus kurorte startuos šventinių renginių maratonas, o didžiąsias metų šventes Druskininkai pasitiks įspūdingai atsinaujinę ir išskirtinai papuošę kurorto erdves. Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas pabrėžia, kad Druskininkuose kiekvienas atras savo Kalėdas – su poilsiu ir SPA malonumais, ekstremaliomis pramogomis Snow Arenoje, kelione Lynų keliu ar pasivaikščiojimu šventiškai spindinčiu miestu . „Kiekvienais metais Druskininkuose kuriame šventinę nuotaiką, mažiems ir dideliems dovanojame tikėjimą Kalėdų stebuklu. Šiais metais pagrindinis šventinis akcentas –ypatingo aukščio ir grožio didžioji Kalėdų eglė, kurios spindesiui sukurti panaudotas įspūdingas kiekis papuošimų ir dekoracijų yra veiklos dešimtmetį švenčiančio Vandens parko dovana bendruomenei ir kurorto svečiams. Kviečiame visus atvykti ir pasigrožėti šventiniu reginiu “, – sakė R. Malinauskas.

Įspūdingos, karališka karūna papuoštos, auksu žaižaruojančios Kalėdų eglės idėją pasiūlė profesionalūs dizaineriai, įvertinę Druskininkų simboliką.

Kurortas atnaujino ne tik pagrindinę miesto eglę, bet ir kitas erdves, o vienas gražiausių reginių – gyvi žiemos fontanai, papuošti žėrinčiomis instaliacijomis, kurios kartu su švieselių „vandens srovėmis“ sukuria įspūdingą efektą.

druskininkai1Spindinčios instaliacijos papuošė ir pagrindinę M. K. Čiurlionio gatvę, Vilniaus alėją, o miesto centre puikuojasi specialiai žiemos šventėms sukurtas išskirtinis kurorto simbolis – trys karūnuotos pušys.

Kurdami išskirtinę šventinę nuotaiką Druskininkai nepamiršo ir svečių pamėgtų tradicijų – šalia didžiosios miesto eglės trečius metus įsikurs tradicijas turinti itin mėgstama ir daug džiaugsmo teikianti prakartėlė su gyvomis avelėmis, o Gydyklų parko erdvėse penktąjį kartą sužibs originalių kalėdinių eglučių parkas.

Švenčių maratoną pradės gruodžio 3 dieną, šeštadienį, vyksianti didžiosios miesto eglės įžiebimo šventė, kurios metu šurmuliuos šventinių smulkmenų mugė, bus atidaryta prakartėlė, vyks šventinis koncertas, lauks teatralizuota ekskursija po kalėdinių eglučių parką , mažųjų kurorto svečių lauks šventinė karuselė ir svarbiausias Kalėdų akcentas – Kalėdų senelio paštas.

Visą šventinį laikotarpį Druskininkuose druskininkiečių ir kurorto svečių laukia gausybė įvairių renginių, kurie vietinę bendruomenę ir kurorto svečius įtrauks į smagų šventinį šurmulį.

Kviečiame atvykti į Druskininkus ir čia atrasi gražiausias Kalėdas!

Diana Sinkevičiūtė
Dokumentų ir informacijos skyriaus vyriausioji specialistė
Druskininkų savivaldybės administracija

(Visited 161 times, 1 visits today)
123456