Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Druskininkai ir toliau stebina unikaliais projektais

druskininkaiLietuvos turizmo sostinė – Druskininkai – ir toliau nenustoja stebinti unikaliais projektais. Jau šį penktadienį, lapkričio 27 dieną, kurorte startuos analogų Lietuvoje neturintis Lynų kelias, sujungsiantis du lankomiausius objektus – Druskininkų Vandens parką ir „Snow Areną“. Keturios uždaros kabinos – gondolos, kuriose tilps po 10 žmonių, pakils į 45 metrų aukštį. Gondolos, pagamintos iš skaidraus stiklo, taps judančia apžvalgos aikštele ir leis pamatyti įspūdingą Druskininkų panoramą. Šventinis renginys prasidės 14 val. prie Vandens parko, o 18 val. Pramogų aikštėje visų lauks TV projekto „Chorų karai“ nugalėtojo choro BOŽOLĖ koncertas. Šventinį savaitgalį, lapkričio 27-28 dienomis, Vilniaus alėjoje šurmuliuos Kalėdinė šventinių smulkmenų mugė.

Įspūdingas Lynų kelias – ne vienintelė naujovė. Tą patį penktadienį duris atvers UAB „Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centras AQUA“ priklausantis ir pirmasis Lietuvoje ypatingo rytietiško stiliaus viešbutis FLORES bei SPA centras. 2006 metais Druskininkuose atidarytas pirmasis Lietuvoje vandens parkas tuomet reiškė dar vieną svarbų žingsnį atgimstantiems Druskininkams, o šiandien Vandens parkas išaugo į pelningai dirbantį, kelias įmones jungiantį kompleksą ir tapo savotišku kurorto simboliu. Artėjantį veiklos dešimtmetį centras AQUA pažymi reikšmingais pokyčiais: duris atvers pirmasis Lietuvoje rytietiško stiliaus viešbutis FLORES ir SPA centras, o visas kompleksas bus sujungtas specialiomis stiklinėmis galerijomis. 48 kambarių rytietiško stiliaus viešbutis FLORES – iš tiesų įspūdingas. Architektai ir dizaineriai sukūrė išskirtinį interjerą. Svečiai kambariuose ras iš bananų lapų supintų kilimų, apdailos detalių, atplukdytų iš tolimųjų Rytų, o žiemos sode ir SPA centre kiekviena detalė svečius tarsi nukels į Balio salą Indonezijoje.

Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, išskirtiniai projektai jau tapo Druskininkų vizitine kortele. „Aš labai džiaugiuosi, kad kiekvienas projektas Druskininkams kuria pridėtinę vertę. Esu tikras, kad ir Lynų kelias, ir naujasis viešbutis bei SPA centras pateisins lūkesčius, o kurorto patrauklumas tik augs. Gruodį Druskininkai pasitinka atsinaujinę, tad laukiame visų atvykstant“, – sakė savivaldybės vadovas.

Išskirtinių objektų – Lynų kelio ir viešbučio FLORES bei SPA centro – atidarymai pradės tradicinį šventinį maratoną.

Lapkričio 28 dieną, šeštadienį, pramogų aikštėje bus įžiebta didžioji Kalėdų eglė, šalia kurios įsikurs druskininkiečių ir kurorto svečių laukiama prakartėlė su gyvais gyvuliukais. Prakartėlę puoš druskininkiečių menininkų Antano Česnulio ir Gintauto Akstino sukurtos medinės šventosios šeimynos ir trijų karalių skulptūros.

Gruodžio 5 dieną, šeštadienį, šalia Muzikinio fontano įsikurs originalių Kalėdinių eglučių parkas.

Šventes Druskininkai pasitinka atsinaujinę – atvykite ir pamatykite patys.

(Visited 84 times, 1 visits today)
123456