Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Palangos pasieniečiai miške surado dingusį 92-ejų metų senolį

miskeKretingos rajono miške Palangos pasieniečiai surado dingusį sunkiai sergantį 92-ejų metų senolį. Vyras buvo įkritęs į griovį ir jame gulėjo kniūbsčias.

Trečiadienį apie 19 val. į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Palangos užkardą kreipėsi 92-ejų Kretingos rajono gyventojo artimieji. Jie paprašė pasieniečių pagalbos – sunkiai sergantis senolis buvo išėjęs iš namų ir negrįžęs. Dingusiojo nesėkmingai buvo ieškoma maždaug nuo 15 val.

Iškart iš Palangos užkardos į artimųjų nurodytą vietą prie Kretingos rajono Juoskaudų miško tarnybiniu visureigiu išvyko keturi pasieniečiai. Čia senolio jau ieškojo ir artimieji, ir pažįstamieji, ir policija.

Keturi pasieniečiai leidosi šukuoti mišką. Paiešką ją vykdė trumpiau nei valandą, kai griovyje pamatė kniūbsčią gulintį ir nejudantį žmogų. Prišokę Palangos pasieniečiai jį pakėlė ir įsitikino, kad vyras gyvas. Paaiškėjo, kad tai ir buvo 92-ejų Kretingos rajono gyventojas.

Jį pasieniečiai įkėlė į savo visureigį ir netrukus atvežė bei perdavė senolio pasigedusiems jo artimiesiems. Nuo to laiko, kai jie buvo kreipęsi pagalbos į VSAT pareigūnus, buvo praėjusi lygiai valanda.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos informacija

 

Kretingos.info

(Visited 24 times, 1 visits today)